To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#16
Dopiero wszedłem a już ma zgasnąć światło..? Na NGT zaglądam od czasu ''sprzed wojny''. Niechętnie wbijam się w jakieś takie wirtualne tematy (zboczenie zawodowe - wróg słucha!). Dlaczego wbiłem się w NGT? Urzekł mnie spartański charakter strony (@PIT opisał wszystko wyżej, nie będę po nim powtarzał), wyglądem może i dla niektórych archaiczny ale w pełni czytelny a co najważniejsze - EFEKTYWNY! Rzesza ludków znalazła tu pomoc w kwestiach, w rozwiązaniu których czuli się bezsilni.

To wszystko dzięki Wam! Adminom i szarym użytkowniczkom i użytkownikom o wielkich sercach. Osobom tak odmiennym a jednocześnie podobnym sobie, poświęcającym swój tak cenny czas i dzielącym się bezinteresownie swą wiedzą i doświadczeniem z innymi. To wartości ponadczasowe, dzisiaj już niemal wymarłe jak dinozaury.

Ale tutaj obecne. Oby do końca świata. Dlatego tu jestem. I chciałbym jak najdłużej.
Za to dziękuję...

Ps. Uff... to teraz trochę wyciszająco. Na dzieci przysługuje rodzicom i nauczycielom urlop. Pierwszym - macierzyński, drugim zdrowotny. Tempo forum wzrosło niemiłosiernie. Admini próbują je wyrównywać. Ale wysokie tempo grozi zawałem. @gummi zadziałał jak zawór bezpieczeństwa. Przedstawił rzecz boleśnie lecz niestety prawdziwie. Na IT się nie znam i na admina swej osoby nie zaproponuję, bo ''co ja tam będę robił Franz, jak tylko przesł(...)wać potrafię''. Ale oferuję ze swej strony pomoc w każdej kwestii, o której tylko mam pojęcie. Natomiast Wam, Szanowne Grono Adminów, przyznałbym urlop zdrowotny i nakazał zdrowszy tryb życia poprzez spowolnienie tempa na rzecz forum. Gdybym tylko był lekarzem.

Ponieważ jednak nie jestem - to gorąco do tych propozycji zachęcam. W celu wyciszenia, podładowania baterii i poświęcenia więcej czasu rodzinie (kolejność zupełnie przypadkowa).

Byście mogli za jakiś czas z pełnym przekonaniem ponownie ująć w dłonie stery perełkę wśród forów internetowych. Ku radości i zapewne z pełnym wsparciem oddanych NGT użytkowników i sympatyków!
-------------------------------------------
wielkieś mi poczynić pustki możesz, w domu mojem

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez grendel - 05-04-2016, 21:33

Skocz do: