To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#8
''Potrzebne informację znajduję. Kontakt z ludźmi mam. Więcej po prostu nie oczekuję.''
Mądre słowa.

Od siebie dodam: najwięcej czasu Wam, adminom, zabierają akcje zakupowe. Te powinny być raczej bonusem a stały się atrakcją główną. Recki pojawiają się kilka razy w roku, często pisane przez te same osoby. Akcje zakupowe, mam takie wrażenie, powodują spęd userów jak za karpiem w Lidlu. Koniec akcji = spokój i cisza na forum.
Z tego powodu uważam, że takie akcje należy ograniczyć do max 1 rocznie.
Wiem o czym piszę. Raz ''wplątałem się'' w organizację zakupów. Nie narzekam, akcja fajna i satysfakcja zostaje ale przez kilkanaście tygodni nie miałem czasu dla rodziny, dla siebie.
Największy a zarazem najmniej wymierny ''zysk'' z tego forum to ludzie. Ci znani wirtualnie ale przede wszystkim ci poznani osobiście. To znajomości przeniesione poza forum.
O tym właśnie Gumi już rozmawialiśmy na zlocie w Opawskich. Siedzieliśmy wtedy przy ognisku, grupa ludzi z całej Polski, w różnym wieku, różnych profesji, różnych poglądów. Moja żona, która ma kamień zamiast serca, jak dziś wspomina to ognisko i gitary Cantoresów to się wzrusza.
Tego się nie da Gumi zamienić na ''coś innego'', na ''nowy projekt''.
Tu, że tak rzeknę, nie ma miejsca na ''dobre zmiany'' ;)

Trzeba młodszych zaciągnąć do adminowania - tu się zgodzę.
Ograniczyć grupony - to pożeracze czasu.
I jeszcze jedno - pomysł, o którym również rozmawialiśmy w Opawskich - należałoby NGT umieścić ''w ramach prawnych'' (organizacja non profit ??) po to, żeby administracja nie musiała tłumaczyć się z wpływów na konto przed US.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez warrad - 05-04-2016, 20:40

Skocz do: