To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#7
Rozumiem o co chodzi, szczerze Was (adminów) podziwiam za to, że znajdujecie czas dla nas tu wszystkich.
Ni w ząb się nie znam na IT więc w kwestiach technicznych nie pomogę.
Pomysły na ewentualne odświeżenie formuły forum powinny wyjść od kogoś, kto się trochę zna na tych sprawach żeby mieć realny pogląd na możliwości a nie tylko chciejstwa.
Właśnie pytanie - chcemy coś ekstra? czy po prostu potrzebujemy kogoś kto będzie ogarniał sprawy techniczne, jakoś Was w tym wspierał lub wyręczał? Stać nas na opłacenie tego kogoś? Wiem że ktoś może to robić dobrowolnie za free, ale wtedy za parę latek tego kogoś też dopadną: praca, firma, rodzina, itp. itd.
Mnie osobiście odpowiada to co jest, ale jestem też otwarta na całkowitą zmianę bo czasem po prostu trzeba.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez zając - 05-04-2016, 20:19

Skocz do: