To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Farfuro plusy:
- cena tej powyższej to 126 zł
- lekka,
- na rower, bieganie idealna,
- brak kieszeni (poza tą na klacie)
- stójka dobrze skrojona
- poprzez pełne plecy uczyniłem ją bardziej wszechstronną do swojej amatorskiej aktywności górskiej, rowerowej i ogólnego szwędania się. Choć przyznam, że jak dotąd zastosowanie jej to 75% to rower, a 25% to wietrzne dni, których pod namiotem nad morzem miałem równo 21 tyle co trwał urlop:)

minusy:
- nie stwierdziłem jeszcze poza tym że żona mówi że w niej mnie nie lubi
- na początku jak przyszła kamizelka to wadą dla mnie był brak kieszeni, których obecności do dziś nie stwierdziłem choć usilnie ich poszukuję każdego dnia - przyzwyczajenie:) W kieszeniach mam zwykle wszystko od kluczyków, przez portfel i scyzoryk po chusteczki i telefon. Szczerze przyznam, że nie zauwazyłem ich braku na etapie kupna:) Serio! Ale dziś z perspektywy czasu uważam ze na rower to idealne rozwiązanie. Nic nie wisi pod brzuchem:)
---
Edytowany: 2016-07-29 13:28:32
---
Edytowany: 2016-07-29 13:32:55

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez gumibear - 29-07-2016, 12:28

Skocz do: