To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Od dobrych 3 stron zamykam to zamówienie i się żegnam i podsumowuje ...... no to zrobię podsumowanie raz jeszcze bo jest mi z tym dobrze i pewnie podsumuje za chwilę raz jeszcze na 15 stronie tego wątku....

Ktoś powie biznes? tak biznes. Że nas dopieścili bo kasa.... Tak zgadza się. Ktoś powie klient nasz Pan...wszystko git ale to czego doświadczyło NGT w tym zamówieniu przeszło wszelkie oczekiwania.....

Engiet to fajne przyjaźnie, trwałe znajomości, niesamowite partnerstwo i ludzka życzliwość i wsparcie. Mieliśmy na NGT wieluuuuu wspaniałych partnerów handlowych i wiele wspaniałych akcji ale muszę to napisać.......poziom zaangażowania ekipy Montano i Renaty z Montano, która była opiekunem tego zamówienia podniósł poprzeczkę przyszłym partnerom. Niesamowici ludzie z pasją tworzenia i czynienia dobra. Wpisali się w krajobraz NGT idealnie. Odczytywali nasze chciejstwa bezbłędnie. Doradzali, sugerowali, poprawiali i byli i są cały czas otwarci. A co najważniejsze czytają forum......czytają i wyciągają wnioski.

Na służbowym mailu ostatnie 2 strony w gmailu (50 rozmów na stronie) to samo Montano.....mnóstwo ciepłych maili które się chce zachować na pamiątkę....

A na koniec jeszcze słowo od Renaty. Tych słów była cała masa ale to chcę by tu było zapamiętane.... ....
''Jak już mówiłam, zawsze możecie liczyć na moją pomoc, no i mam nadzieję, że odezwiecie się czasami w innych kwestiach niż tylko zakupy w Montano :).​''

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez gumibear - 24-06-2016, 09:22

Skocz do: