To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Wiem że lubicie tajemnice.....

W 2018 r. na pewno wrócimy do tematu bluz Montano i kolejnej reedycji. Na pewno też zrobimy 1-2 projekty, a znając stanowczość admina to skończy się na 3-4 projektach jak nic...;)

No ale do rzeczy. Dziś już wiem jaka w 2018 r. będzie kolorystyka jednego ze wzorów bluz.....jaka? Już tłumaczę....w tej edycji powstały bodajże 2 takie bluzy. Nie pytajcie kto i dlaczego.....po prostu powstały. Rozglądajcie się uważnie w górach....na spływach....na zlotach.......(i nie są to moje bluzy)

p.s.
karysek thx za fotę i mordę uradowaną!

p.s.2
Barto ja Renatę bardziej I love you.....wybacz bracie

Żebyście widzieli co zrobiła Renata dziś paczkomatowi jednemu dowiedziawszy się że przesyłka zmierza nie tam gdzie trzeba tzn tam ale pod inny obcy nr telefonu.....dorwała się do tchawicy paczkomatu i grożąc wyrwaniem chipa zawrociła paczkę.....mistrzostwo!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez gumibear - 15-06-2016, 20:28

Skocz do: