To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Akcja Bluza Montano by NGT 2016 dobiega do końca. Im mniej osób na liście, tym bardziej robi mi się przykro, że to już koniec. Udowodniliście mi wszyscy to, co wiedziałam już od dawna, że ludzie gór są fantastycznymi i wspaniałymi ludźmi.

Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za kolejną udaną akcję. Szczególne podziękowania dla Marcina (Gumibear) za zorganizowanie i ogarnięcie tego wszystkiego oraz za każdą pomoc, jaką od niego otrzymałam podczas trwania tego zamówienia.

Dziękuje również za prezent. Wzruszyłam się. Jest przecudny i będzie mi zawsze przypominał o NGT i ludziach tworzących to forum.

Przepraszam za wszystkie pomyłki i dziękuje za wyrozumiałość oraz za wszystkie ciepłe słowa.
To było rekordowe zamówienie :).

Pozdrawiamy,
Zespół Montano.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez Montano - 15-06-2016, 14:07

Skocz do: