To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Szanowny ludu engietu!

Pozbyłem się dziś 99% środków pieniężnych zgromadzonych na tę akcję to po pierwsze.

Po drugie jako, że od paru ładnych dni do Was z Montano idą przesyłki to próbowałem delikatnie ten trend odwrócić, choć na moment i pozwoliłem sobie Renacie z Montano coś od nas wszystkich wysłać.

Mam nadzieję, że w różowym buffie NGT będzie Jej do twarzy, a buff jak to buff ma ochronić ów osobę od zła wszelakiego od chłodu poczynając, wszak za jakieś 2 lata wracamy z kolejnym zamówieniem i mamy nadzieję, że Renata nadal będzie w formie tak jak teraz tego każdy z tego zamówienia doświadczył.

Wasz admin

p.s.
Tak akcja muszę przyznać, że była niesamowita. Po pierwsze oszczędziła mój związek a chałupy nie zamieniła w hurtownię, a po drugie zostaliśmy rozpieszczeni, dopieszczeni i zepsuci do cna postawą Montano. Aż się boję z jakiego pułapu będę startował do kolejnej firmy gdy coś uradzimy grupowego.....

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez gumibear - 15-06-2016, 12:50

Skocz do: