To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:)
Wczoraj paczka przyszła. Niespodzianka jest naprawdę fajna :D A nawet trzy niespodzianki, jak się okazało... Gumi wie ;) Przedłużenie rękawów i dołu o 3 cm w mojej S-ce było strzałem w dziesiątkę - o ile na spotkaniu S-ka w miarę dobrze opinała korpus (i delikatny mięsień piwny), to jednak rękawy i dół były dla mnie ciutkę za krótkie, zwłaszcza myśląc o jeździe na rowerze i motocyklu. Zmieniona bluza leży naprawdę świetnie, a górnośląskie kolory... bajka :) Jak przyjdą jesienne słoty i szarówka myśłi ogarnie głowę mą, to założę tylko bluzę i dzień będzie lepszy :)

Renato, dziękuję za ogarnięcie tej akcji. Montano rządzi na engietowej dzielni :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:BLUZA stretch NGT/MONTANO 2016- koniec! ...w 2018r.:) - przez atomik - 08-06-2016, 05:48

Skocz do: