To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


38 zlot - Karkonosze, Łabski Szczyt....i po zlocie
Drodzy Zlotowicze. Ponieważ zanotowałem, że slajdowisko ''Powrót do przeszłości'' cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zaświtał mi twórczy pomysł na krótki, dynamiczny, dokumentalny film z elementami komediowym. Jest już w tym temacie zielone światło i błogosławieństwo od admina 😀
Z uwagi, iż posiadany przeze mnie materiał filmowy jest dość skąpy (m.in. z powodu małej złośliwości aury, która niejako wymusiła ujęcia w znacznej mierze statyczne), proszę o Wasze wsparcie. Szczegółów projektu nie zdradzę ale by doszedł on do skutku w wersji którą planuję, potrzebne będą wykonane przez Was nagrania/zdjęcia w formacie a'la @pitDoggy (myślę, że wiecie co mam na myśli).

Przed przesłaniem materiału, który zdaniem autora może budzić sprzeciw osoby/osób pierwszoplanowych (tutaj ufam w pełni Waszej poprawności) proszę, by autor uzyskał zgodę tych osób.

Pliki w dowolnym formacie proszę przesyłać na skrzynkę w moim profilu. Najlepiej skompresowane do archiwum (ZIP, RAR itd.) i ZABEZPIECZONE hasłem. Nie chcemy, by coś szwendało się bez naszej wiedzy w nieskończonej otchłani internetu, pozostając wiernymi zasadzie - co na zlocie, zostaje na zlocie. Myślę, że termin 20 marca na nadsyłanie materiałów jest wystarczający, do przejrzenia swych zasobów i uzyskanie wymaganych zgód 😀

Miejcie proszę świadomość, że im więcej materiału zawiera biblioteka, tym bardziej wartościowy będzie produkt finalny. W każdej produkcji pozostają jakieś elementy niewykorzystane. Po zakończeniu projektu zostaną one zniszczone przy pomocy programu Eraser z wieloprzebiegowym procesem nadpisywania/szyfrowania.

Proszę pisać do mnie w razie wątpliwości czy pytań. Zainteresowanym/niezdecydowanym/zaciekawionym* zlotowiczom mogę udostępnić link do wyreżyserowanego i zmontowanego przez mła ok. 20-minutowego fragmentu filmu z wyjazdu do Japonii. Tu jedna uwaga - bieżący projekt będzie bez porównania ciekawszy/zabawniejszy/dynamiczniejszy. Taki przynajmniej jest zamysł 😀😀😀

*niepotrzebne pominąć
---
Edytowany: 2016-02-22 14:31:42
-------------------------------------------
Paramount Pictures (za)present(uje)...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:38 zlot - Karkonosze, Łabski Szczyt....i po zlocie - przez grendel - 22-02-2016, 14:28

Skocz do: