To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#84
@sołtys, ile i które wkładki dostałeś?
Interesuje mnie też, czy można kupić buty bez żadnej wkładki? Czy oryginalne wkładki można zastapić np. produktami, które w swoim teście zaproponował Henrik Morel (wklejony przez barsusa na górze strony)?
No i oczywiście przed wszystkim jak szybko wkładki ulegną zniszczeniu..

Problem z Twoimi testami butów jest i to dla nas domatorów spory. Chodzisz dużo i masz mocno wypracowaną konstrukcję nogi, nie potrzebujesz tak dobrego obuwia na wymagające warunki jak ja. Jeszcze Iran, gdzie szedłeś drogami dał bym radę w takich butach jak go przeszedłeś, ale pamiętam chyba drugi Łuk Karpat w lekkich karromorach Made In China, to by już się dla mnie skończyło tragicznie na 100... Ale to już problem dla domatorów, nie dla zawodowców ;-)

Edyta: kto to jest Maciek Ciesielski?

Brawo dla dystrybutora firmy na PL!?!
---
Edytowany: 2015-05-09 11:01:54
-------------------------------------------
thx

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez radziq - 09-05-2015, 10:00

Skocz do: