To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#44
m - nie spinam się. Wstawienie emotikona na koniec zdania nie zmiena faktu, że wypowiedz była bardziej złośliwa niż żartobliwa. Prawo Goodmana nie ma tu zastosowania - stwierdziłem tylko, że żeby dyskutować poważnie, trzeba dorosnąć ;) (zauważ, na końcu dałem emotikona, sugerującego żartobliwą naturę mojej wypowiedzi).

Żeby była jasność - moja uwaga o problemie zakładania butów nie była w stylu : ''idiota nie mógł tego założyć bo był idiotą''. Chodzi o to, że tego buta zakłada się nieco inaczej. I mówię to z pozycji osoby, która widziała na targach setki osób przymierzających te buty i próbujących je założyć tak jak swoje zwykłe buty. Jak tylko zwrócono im uwagę że z użyciem pętelek będzie łatwiej to od razu było... łatwiej ;) Nie mam interesu w odrzucaniu takich opinii. Mam interes w prostowaniu ich.

Kivak - za 5 lat? Wróciłem z Norwegii właśnie, gdzie miałem spotkanie z ARC. Lato 2016 wygląda ciekawie ;) I zima 2016 także. Nie byłbym taki przekonany co do braku butów wysokogórskich ;)A podeszwa do 2 rodzaje Vibram.

Już za chwilę buty będą w Skalniku i na outdoorzy.pl. Więc za chwilę ktoś je kupi, przetestuje i zapewne podzieli się opinią w języku polskim. Sam jestem ciekaw takiej opinii bo jednak polacy mają lekko inny ''mind set'' niż reszta Europy.
-------------------------------------------
Evolution in action

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez Arcteryx PL - 30-03-2015, 08:42

Skocz do: