To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#31
Dziwią mnie krytyczne uwagi o butach, pisane przez ludzi, którzy tych butów na oczy nie widzieli. Wady opisujecie na podstawie zdjęć i 1 (słownie: jednego) filmiku w sieci, na zasadzie: JESTEM PEWNY, że nie będą wytrzymałe bo ... tak i już! (tu jeszcze powinno być tupnięcie nogą)
A jeżeli chodzi o cenę to mam taką uwagę:
Meindl.pl dla butów Meindl Engadin podaje cenę orientacyjną 1069zł! Niewiele poniżej 300 euro, mam takie od 5 lat, niewiele używane bo to najgorsze buty jakie miałem! Nie chce mi się tu pisać dlaczego tak twierdzę, może kiedyś napiszę reckę.
W temacie manipulacji cenowej to Arcteryx Meindlowi nawet do pięt nie dorasta -
strona meindl.pl :
model Borneo - 899zł
model Borneo Identity - 1049zł - takie jak powyżej ale do butów dostajemy CV krowy, z której buty zrobiono ;)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez warrad - 28-03-2015, 15:01

Skocz do: