To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#30
Arcteryx - nie ma się co spinać, na końcu zdania był emotikon sugerujący żartobliwą naturę wcześniejszego zdania. Tak jak następujący po nim początek kolejnego (''A tak poważnie to...'').
I pamiętaj o prawie goodmana - pierwszy, który użyje ''argumentu'' ad personam przegrywa automatycznie dyskusję. A takim z pewnością jest skierowane do mnie zdanie. Ja być może komentuję nieco złośliwie, ale wygłaszane opinie, slogany reklamowe nie Ciebie.
Taki mam szalony pomysł: Mógłbyś w ramach budowania wizerunku firmy rozwiać lub potwierdzić moje obawy, że but nie będzie się dopasowywać jak skóra (zamiast pisać o dorastaniu). Informować po prostu o produkcie. Nawet dociekliwy i złośliwy jestem nadal potencjalnym klientem.
Tym bardziej, że gdybyś czytał uważnie co piszę, zauważyłbyś, że podoba mi się koncepcja nowych butów.

kivak - na ich stronie ten botek cały czas wisi a jakoś niedawno wydawało mi się, że o nim pisano jako o nowości. Być może przerwano produkcję na jakiś czas, lub zmodyfikowano ten model. Tak czy inaczej wygląda na to, że jest w stałej sprzedaży. Nie obawiałbym się braku wodoszczelności - to jednak zimowa sprawa więc raczej ma się do czynienia z śniegiem niż wodą. Tak czy inaczej moim zdaniem fajna alternatywa.
Masz rację - opinia o niewygodzie zakładania pochodzi od jednego sprzedawcy. Ale też kontropinia o tym, że widać nie potrafił zakładać buta (czyli jak rozumiem, gdyby potrafił to by nie narzekał) pochodzi od drugiego sprzedawcy, mającego wyraźny interes w odrzucaniu takich opinii.
---
Edytowany: 2015-03-28 14:45:26
-------------------------------------------
m

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez m - 28-03-2015, 14:44

Skocz do: