To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#20
@m - po pierwsze : nigdzie nie napisałem, że opinia nie jest wiarygodna. Co sobie pomyślałeś po przeczytaniu mojego posta - to już nie moja sprawa. Po drugie - jeśli ktoś chce założyć tego buta tak jak zakłada swoje inne buty to się zdziwi. I może odnieść wrażenie, że strasznie ciężko się zakładają. Ja np. swoje inne buty wsuwam na stopy bez użycia rąk. A do ARC muszę jednak użyć pętelek. Ot, taka konstrukcja. Żadnego filmu nie trzeba kręcić. Chyba, że ktoś jest z tych osób, które muszą przeczytać, że np. na łyżwach nie można jeździć po piasku (true story, wieki temu, jak pracowałem w sklepie sportowym to musiałem takie info wrzucać do każdego opakowania).

Kivak - Arc'teryx dalej ma swoją fabrykę w Vancouver, gdzie jest robione ok. 30% ich towaru. Ok. 40% jest robione w ICH fabryce w Chinach.
-------------------------------------------
MC

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez Arcteryx PL - 27-03-2015, 14:24

Skocz do: