To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX
#15
W sensie, żeby nosić np z tymi sealskinami? To wtedy ani nie robi się wygodniejsze zakładanie, ani specjalnie taniej ;)
Jako koncepcja jak napisałem nawet mi się podoba, ale wolałbym raczej model sprzedażowy jak trampki w decathlonie gdzie osobno można kupić każdy komponent. Wtedy możesz mieć botk gore + jakiś airnet/coolmax na lato albo zestaw z 2 ocieplanymi botkami na zimę itp...
Kiedyś czytałem o butach stworzonych dla NavySeals - but stanowił skorupę podobnie jak tu, ale w zestawie były chyba 2 czy 3 rodzaje wkładek. Przy zakładaniu na neoprenowe skarpety (do pływania) uzywało się najcieńszej wkłądki a do normalnego noszenia wkładałeś 1 lub 2 zależnie czy miały być noszone na skarpety czy skarpety w skarpecie gore - czy jakoś tak. W każdym razie można było regulować objętość kopyta.

Generalnie pomysł z modułowymi butami nie jest nowy, wojsko już dawno nad tym pracuje, było już nawet kilka koncepcyjnych produktów. Z kolei wojaki ponoć sami sobie radzili noszą za duże dżungle z skarpetami gore-texowymi, botkami z thermolite itp...
---
Edytowany: 2015-03-27 09:45:52
-------------------------------------------
m

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Obuwie marki Arcteryx / w tym test Bora 2 Mid GTX - przez m - 27-03-2015, 09:44

Skocz do: