To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
Mam GoPro Hero + i cierpliwie czekałem jak ktoś wypuści na rynek dedykowany do niej gimbal bo brakowało mi stabilizacji. A że wiecznie czekał nie będę to po rozważeniu różnych opcji zamówiłem sobie kamerkę GitUp Git2 Pro. I mocno się zdziwiłem jakością jaką daje ta mała zabawka. Stabilizacja jest niesamowita, zresztą pełno przykładów jest na YouTube, można sprawdzić i porównać. Właściwie jedno do czego mogę się przyczepić to to, że obiektyw łatwo łapie bliki pod światło. Przeszkadzało mi też to że kamerka trochę nie doświetla w porównaniu do konkurencji, ale krok po kroku producent ulepsza oprogramowanie, i w chwili obecnej jest możliwość korekty ekspozycji i kontrastu więc tematu nie ma. Poprawiona została też jakość w słabym świetle bo były problemy z klatkarzem. Trochę się obawiałem przed zakupem ogólnie jakości bo wiadomo - tania chińszczyzna. Ale mimo że ta firma której nazwa budzi w mojej głowie politowanie i uśmiech na twarzy, to trzeba jej przyznać jedno - mimo pewnie niewielkiego budżetu udało jej się stworzyć coś, do czego musi teraz równać konkurencja. Gyro działa w tej kamerce po prostu najlepiej w porównaniu do konkurencji w swoim przedziale cenowym, a nawet bije nowe Hero 5. Ja kupiłem u nas za 600 stów z gwarancją, ale Chińczycy pewnie będą mieli taniej. Jeśli ktoś szuka taniej kamerki to zdecydowanie polecam. W góry jak znalazł zamiast nieporęcznego gimbala który pewnie swoje waży, że o cenie nie wspomnę...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez otwieracz - 17-02-2017, 20:15

Skocz do: