To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
Witam, Mam problem. Czy ktoś z testerów lub posiadaczy SJCAM może mi powiedzieć czy i jak da się blokować wideo przed usunięciem przez tryb car który wywala starsze pliki na rzecz nowych. Byłem przekonany że usuwa tylko te pliki które nagrałem w trybie car mode a sie okazało ze moje slow motion i normalne filmiki z calego weekendu wykasował godzinny wyjazd do okolicznego miasta. Nie powiem że się vkriłem... Czytałem że w podróbach typu traicer ( czy jakos tak) jest opcja postawienia kluczyka na nagraniu i go nie usunie. Ogólnie też nieudolnie szukam jakiejś chociażby w ang języku instrukcji do tej kamery ale wszystko tylko jak włączyć i wsadzić karte pamięci a mi chodzi o dokładne opisy funksji jak działają bo chodzę po omacju a tłumaczenie menu jest tragiczne.
Posiadam SJCAM 5000x elite. POMOCY ! :)
-------------------------------------------
Bloooder

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez Blooder - 15-12-2016, 20:13

Skocz do: