To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
Właśnie kupowałem teraz kamerkę, przeszukałem internety i nagrania rożnych firm.
Tak po krótce bo nie chce mi się rozpisywać. GoPro odpada dla mnie, podstawowa wersja jest totalnie uboga, a np. 4 black to chore pieniądze. Fanboye GoPro i tak będą się rozpisywać że ''TYLKO GOPRO'', tak jak na forach motocrossowych - ''TYLKO KTM i SX i 530 :) tylko stary, tylko to''

Nowe Xiaomi to poprostu potwór na papierze w dodatku w cenie 250$... ale - jeszcze go nie ma, przedsprzedaż niby ruszyła. ale to i tak ok. 1000zł w moim przypadku pieśń przyszłości.

Nie wiem czego oczekujesz ale ja muszę mieć wszechstronną kamerę w dodatku z bdb stabilizacją obrazu, czego podobno firma Hero nadal się nie nauczyła.
Używam na kajaku, przy wspinaniu, cross (mega wstrząsy), moto szosowe, żeglarstwo, i wybrałem SJCAM M10+ PLUS 2K (ważny jest ten plus).
Na tą chwilę sprzedje to 1 do 2 sklepów w necie / cena 499 -550.
Jestem bardzo zadowolony zwłaszcza ze względu na system GYRO stabilizujący obraz na crossie. Niestety jakość i ostrość troszeczkę spada, sam system można wyłączyć. 30 klatek na K2 - np. kajak / 60 kaltek 1080 np. motocykl szosowy / 60 klatek 1080 + GYRO na cross itd. itd.


+ karty 100,-
+ akcesoria 100,-

za 700zł mam wszechstronny zestaw. W tej cenie miałbym podstawowe GoPro, bez wymiennej obudowy, bez wymiennej baterii, bez stabilizacji obrazu, bez 2K, bez WIFI, bez ekranu... no totalne dno.
---
Edytowany: 2016-05-29 23:06:29

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez Azarel - 29-05-2016, 21:57

Skocz do: