To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
No to trochę mocno ten dystrybutor przycina - na stronce Gearbest presale jest za 249$ a i widziałem wcześniej za 230 $. Kurs dolara na dzisiaj jest poniżej 4 zł. Tak czy inaczej trochę kosztuje, ale wygląda na porządny produkt (podzespoły znanych firm) + panel dotykowy, 4k itd.

Ja użytkowałem sj4000 i byłem zadowolony (zanim ją zalałem przez przypadek). Jedna rzecz jaka mi przeszkadzała przy dłuższym oglądaniu nagrań to drgania obrazu - np jak się kameruje podczas marszu. Stabilizacja mogłaby być lepsza, bo bez korekty wstrząsów jest trochę uciążliwe. Jakość obrazu jest taka sama, a może nawet lepsza niż go pro 3 (porównywałem, nagrywając koło siebie obiema kamerkami). Go pro odrobinę lepiej wyłapuje drgania.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez beep - 29-05-2016, 20:02

Skocz do: