To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
#85
Ja mam właśnie na sprzedaż SJ5000, praktycznie nówka - kupiłem ją z myślą o wyjeździe na GSS, swoje zrobiła, chcę nagrać jeszcze dwa krótkie filmiki na rowerze i jak ktoś byłby chętny to za 450zł mogę sprzedać komplet sklepowy + w bonusie pasek na głowę. Jeszcze 22 miesiące gwarancji - kupowana na początku maja :)

Co do samej kamery - rozdzielczość i jakość obrazu (ostrość) - nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Prezentuje się to w moim odczuciu lepiej niż przy GoPro 3 którego wcześniej używałem.
Na plus również wyświetlacz, który ułatwia sterowanie kamerą i możliwość zoomowania przed i w trakcie filmowania - choć jakość obrazu leci wtedy mocno bo to zoom cyfrowy rzecz jasna.
Poza tym, masa akcesoriów w zestawie - wszystkie montaże jakie sobie wymarzycie, taki zestaw do GoPro kupowany oddzielnie sporo by kosztował :)
Na minus - czasami obraz za bardzo wpada w niebieską tonację, poza tym kamera dość cicho nagrywa, albo inaczej mikrofon dobrze zbiera z bliska, ale tego co dalej już nie wyłapuje
---
Edytowany: 2015-06-23 18:58:47

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez Nemesis - 23-06-2015, 17:57

Skocz do: