To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
#23
Podgląd nie jest potrzebny praktycznie wcale - kamera z ekranem jest niepotrzebnie większa, cięższa i zżera więcej prądu. Przy tak szerokich kątach jakie oferuje chociażby Gopro, zawsze nagrasz to co chcesz - całe GSB nagrywałem GoPro, łacznie 6,5h, nigdy nie było problemów ani z tym co jest w kadrze (chyba że w drugą stronę, raz stałem blisko sarenek a na filmie to wygląda jakby były 50 metrów ode mnie)
O tym że kamera nagrywa informowała mnie dioda. O tym że nagrała wskaźnik zapełnienia karty. Zawsze można też przełożyć karte micro sd do telefonu i od razu obejrzeć materiał. Poza tym, GoPro ma apkę na telefony dzięki której masz podgląd na żywo na ekranie smartfona :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez Nemesis - 19-01-2015, 21:56

Skocz do: