To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
#11
Może głupio zabrzmi, lecz nie podobają mi się takie kamery, chodzi tu o wygląd. Wiadomo że wygląd jest najmniej tu ważny, aczkolwiek estetyka jest też dla mnie ważna. Uważam iż kamery sportowe powinny być zgrabne, a nie przypominać swoim wyglądem kwadratowe pudełko. Wiem że są jedne z lepszych, wiem też ze jeżeli nie znajdę czegoś godnego uwagi to się na nią zdecyduję. Tym czasem szukam dalej. Dziwię się w ogóle że kamery sportowe zamiast być małe, poręczne, tworzyć jakby jedną całość, sterczą tak jakby same się prosiły żeby o nie zachaczyć, złamać i wyrwać. Najbardziej wyglądem odpowiada mi kamera EVOLVEO 4000HD, lecz daleko im do ww. kamer. Pozdrawiam.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez SR-71 - 18-01-2015, 23:52

Skocz do: