To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


35 Zlot NGT pod M.Rawką - Bieszczady 26.02 - 01.03
@Maykel tak jak pisałem powyżej - wszystko będzie zależało od pogody i zastałych warunków śniegowych. Ale jeżeli się dopytujesz...
To taki (mój) drim plan:
- w czwartek trasa Widełki-Bukowe Berdo-Tarnica-Wołosate-Ustrzyki G.-Rawki-Bacówka
- w piątek a) Bacówka-przejazd do Cisnej-Roztoki Górne-Ruskie Siodło-Okrąglik-Rabia Skała-Kremenaros-Bacówka
b) Bacówka-Rawki-Kremenaros-Hrubki-zejście do Dol. Solinki-Wetlina-przejazd do Bacówki
- w sobotę przedświtowy przejazd do Bereżek-Koliba-Połonina Caryńska-Bacówka.
Każdego dnia spora część trasy będzie robiona po ciemku.

Ale jestem świadom, że pewnie trzeba będzie podkulić ogon i zredukować plany do... bezpiecznego minimum jeżeli pogoda nie dopisze.

@warrad jeżeli będziesz dysponował samochodem to wejście na Tarnicę z Wołosatego możesz potraktować jako czwartkowy spacer ,,z marszu'' w ramach rozruszania się po długiej podróży. Jeżeli miałbym to jakoś ocenić to jest to... takie półtorej Gubałówki z Krupówek ;) Oczywiście jak nie będzie śniegu po pas.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 35 Zlot NGT pod M.Rawką - Bieszczady 26.02 - 01.03 - przez PRS - 11-01-2015, 16:43

Skocz do: