To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie
Jesteście niesamowici!
Niesamowite jest to, że już po kilku minutach od wrzucenia posta z prośbą o transport miałam miejsce w samochodzie. Następnego dnia odebrałam jeszcze telefon z pytaniem czy na pewno mam czym przyjechać. Myślenie o innych i dbanie o każdego z osobna jest na tym forum naturalne i chyba to trzyma mnie tu tak mocno :)
Niesamowite jest też to, że chce się Wam przyjeżdżać ze wszystkich stron Polski, czasem po kilkaset kilometrów tylko na weekend, po to żeby chwilę pobyć razem :)

Dzięki wszystkim za miłą atmosferę i wszystkie pyszności. Stół był zastawiony tak jak jeszcze nigdy!

Styguś, nie wiem jak wniosłeś to wszystko do bacówki, ale nakarmiłeś chyba wszystkich ;) Twoja wuzetka była najlepszą jaką w życiu jadłam (a nigdy nie przepadałam za tego typu ciastami). A ostrężynówka, mmm...
W ogóle nalewki były przepyszne. Dobrze, że miałam prezentację jako ostatnia i musiałam trochę się powstrzymywać przed ich wypijaniem żeby mi się język nie plątał, bo inaczej skończyłoby się... bólem głowy rano ;)

Gadżety jak zwykle przednie, smycz dołączyła do poprzedniej, mam teraz na plecaku dwie smycze i naszywkę NGT, nie sposób ich nie zauważyć ;)
Wielki ukłon w stronę organizatorów przybyłych na zlot i tych nieobecnych!

Pit, ściemy przez telefon nie wybaczę ;p ale to była najmilsza zlotowa niespodzianka :)

Dziękuję i czekam na kolejny zlot! :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez Kazik9 - 30-10-2014, 22:35
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez Kazik9 - 21-11-2014, 21:03
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez Jaga - 24-11-2014, 11:51

Skocz do: