To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie
#3
wyciąg z dyskusji z poprzedniego wątku, który może mieć znaczenie:
------------------------------------------------------------------------------ ---

*PRS
Ognisko w Jamnej było - z ziemniakami i kiełbaską :)

Ponawiam pytanie o bezpłatny parking w Rabce.

*botx
a gdzie najbliżej postawić auto na podejściu pod bacówkę? jak mam zabrać dzieciarnię to nie chcę za długo lub kilka razy tachać


*topek34
@PRS
Jeśli chodzi o bezpłatny parking:
Ponoć jest przy Rabkolandzie, ale tylko od strony rynku.
Nie wiem jak wygląda sprawa przy Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc
Swego czasu ludzie zostawiali tam samochody, teraz chyba jest ograniczenie czasowe,
ale pewien nie jestem.

@botx
Jeśli wiesz gdzie jest wyciąg na Maciejową to idąc drogą obok wyciągu dość szybko się dostaniesz na szczyt.
Są tam dwie drogi jedna z prawej, druga kawałek dalej z lewej strony, ta która jest z lewej jest przystosowana do wjazdu samochodem, ale tylko terenowym! (zrobili ją mieszkańcy by dojeżdżać do pól)
Jest też jeszcze jedna ''trasa''. Praktycznie jej nie ma, pion w górę przez chaszcze aż pod samą bacówkę.

*PRS
@botx ,,górny'' odcinek Rabki to zabudowa jednorodzinna przy dość wąskich ulicach. Nie widziałem tam zakazów (ale też specjalnie nie zwracałem uwagi), ale też nie widziałem parkujących samochodów (wąsko i spore miejscami nachylenie).
Stąd moje pytanie o ,,jakiś'' parking w centrum (może pod jakimś blokiem).
Dojście od ,,centrum'' masz początkowo asfaltem, a później gruntową drogą. Raczej nie na Skodę ;)

*Farfura
http://goo.gl/ZQShs1
Niedaleko Willi Gorczańskiej jest szansa, że postawisz samochód - zaraz za budynkiem jest chyba jakiś lekarz i mały utwardzony parking na dziko (3-4 auta).
Jeśli nie, rejon ul. Polnej no i samej Gorczańskiej. Ale jest ciasno.

Aaaa i jeszcze coś! Znacznie lepsze niż powyższe, ale to zależy, czy nie wprowadzili jakiś zakazów parkowania lub parkowania odpłatnego:
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc!
Nich ktoś zadzwoni i zapyta o możliwości parkowania. To miejsce, jeśli nadal teren jest otwarty, serdecznie polecam!
Sorki, że tak na raty - ja bym jechał na maksa ul. Gorczańską ile się da do góry, tam wypakował bambetle i zostawił je z kimś.
Wrócił i zaparkował przy Instytucie - o ile jest to jeszcze możliwe.

*sebastian_ck
Miejsce we własnym ''M'' kosztuje 8 zł od osoby jak by co. O namiot cyrkowy nie pytałem ;-)

*braavosi
Inna sprawa:

http://www.as.up.krakow.pl/main/index.php?lang=pl

Ktoś wie, czy można ten obiekt zwiedzić? Może ma dostęp do kogoś władnego?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez admin - 15-10-2014, 17:24
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez Kazik9 - 30-10-2014, 22:35
RE: 2.fest/34 Zlot Maciejowa ....i po zlocie - przez Kazik9 - 21-11-2014, 21:03

Skocz do: