To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros
#73
Sołtys, a ja myślę, że może kogoś zainteresuje, że się tu upubliczniasz sprzętowo na Iran i może warto to wkleić taką informację w zbiórkę na polakpotrafi? Taka interakcja jest cenna, ktoś kto lubi pomagać i sié dzielić na pewno to doceni! Przy tzw. okazji po raz kolejny gratuluję efektów zbiórki!

Z przyjaznymi duszami z Iranu to faktycznie niesamowite! Być może tak jak sam piszesz zupełnie niewłaściwie tych ludzi postrzegamy.. A między Iranem dziś i Polską przed 89 są oczywiste paralele? Zazdroszczę, że to zobaczysz z pierwszej ręki.. Bo od czasu jak obejrzałem lata temu Persepolis (2007) to mi to gdzieś w głowie zostało co tam się dzieje.. Notuj, notuj, notuj jak już będziesz na miejscu..

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez Badyk - 26-06-2014, 19:59
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez radziq - 11-07-2014, 08:59
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez tomek85 - 24-08-2014, 10:51

Skocz do: