To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros
#45
W kwestii statywu. Aparat z obiektywem, który chcesz zabrać nie będzie ważył zbyt dużo ( 800g?) To znacznie ułatwia zastowowanie lekkiego statywu. Ja od roku mam Hama Traveller Mini Pro. Waga 730g. Stawiam na nim c5d+24-105, zestaw ważący jakieś 1,6kg. Daje rade, choć brak szybkozłączki BARDZO przeszkadza. Z reguły rostawiam go na 1/3-2/3 wysokości by trochę ogranicznyc ewentualne drgania. A, zawsze mozna go dociążyć, by był trochę stabilniejszy. Zdaję sobie sprawę, że jest to dośc niedoskonały statyw. Ale jeśli mam wybór albo taki albo żaden... Bo nie wezmę 2-3kg statywu przecież.
Niby fajna ta końców ka na kije i .. no i wlasnie, brakuje tej trzeciej nogi. Po za tym, kijki moga sie przydać do rozbicia noclegu ;-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez Badyk - 26-06-2014, 19:59
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez golek - 03-07-2014, 07:57
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez tomek85 - 24-08-2014, 10:51

Skocz do: