To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros
#44
Łukasz, tak jak pisze El_chu, kupujesz samą głowicę, może ktoś ma połamany statyw (warto spytać na ngt, fb, blogu, twitterze, mnie było by miło wiedząc, że mogę Ci w ten sposób pomóc, interakcja świetna), z którego została tylko głowica (dla niego bezwartościowy), może uda Ci się kupić samą głowicę z takim mocowaniem jakie Ci pasuje, może jak pisze El_chu w tanim statywie będzie przyzwoita głowica..

Jak już masz swoją wybraną głowicę, to idziesz z tym do swojego złotej rączki/ślusarza, zabierasz swoje kijki i czekan (inną trzecią nogę) i rozmawiasz co się da wystrugać..

Oczywiście nic na siłę, warto mieć wcześniej wagę aparatu z ew. osprzętem, grip, obiektyw, lampa, co tylko.. Ale rozmowa nic nie kosztuje a są jeszcze ludzie, którzy potrafią wyprodukować prawdziwe cuda prostym środkami ;-)

Jak sobie pomyślę, że będziesz niósł 10kg wody plus sprzęt w 40 coś stopniach C to mi słabo z miejsca.. To może te kilka g na statywie coś zmieni..

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez Badyk - 26-06-2014, 19:59
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez radziq - 03-07-2014, 07:51
RE:Kolejna wyprawa Sołtysa - Góry Zagros - przez tomek85 - 24-08-2014, 10:51

Skocz do: