To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#34
@Ys@ chodziło mi o to, że opisujesz wersję ,,Lejdi'' więc takie uwagi/wrażenia mogą być pomocne w dokonaniu (właściwego) wyboru przez Koleżanki lub facetów szukających fajnego prezentu dla dziewczyn. W chwili wolnego jeżeli możesz to dodaj to co napisałaś powyżej do recki i będzie jeszcze lepiej :)
P.S. (OT) Jakiego pudru używasz? Pytam poważnie.

Co do ,,brzucha'' to faktycznie na wersji ,,szarej'' jest on bardzo widoczny co mozna zobaczyć np. na fotkach z moją osobą czy Tytusa.
Chciałbym zwrócić tylko waszą uwagę, że ,,m.piwny'' nie zawsze jest efektem dojenia browarów na wersalce podczas meczu lub/i objadania się fastfudami czy ogólnie objadania się.
Bez dwóch zdań - na takich grubasach jak ja czarna wygląda znacznie lepiej i taką bluzę chcę i nie na kolejną zime tylko (już) na lato :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez PRS - 24-02-2014, 18:04

Skocz do: