To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition
#30
Osobiście wielkich różnic między pierwsza druga edycją nie stwierdziłem - poza kolorem, co oczywiste. Może - ale z naciskiem na to słowo - w drugiej edycji bluza była odrobinę większa a materiał szybciej łapał zapach... W każdym razie w drugiej bluzie lamówka nie odpruła się (co miało miejsce w pierwszej), choć była co najmniej równie często przeze mnie używana.

Bluza od Montano jest bardzo fajna. takie miałem zdanie wcześniej, po pierwszym jej egzemplarzu, takie mam teraz, po drugim. Nie jest za gruba (tj. ciepła), więc nie mam oporów przed zabraniem jej latem w góry. Czerń z czerwienią tworzy bardzo fajny zestaw kolorystyczny i w kolejna bluzę tego rodzaju ''wszedłbym'' z przyjemnością.
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Montano stretch NGT limited edition - przez gavagai - 24-02-2014, 13:47

Skocz do: