To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
Szukam niskich butów na lato na średnio wymagające szlaki (mieszanka wszystkiego - leśne ścieżki, ubite drogi, trawa, błoto, kamienie, czasem skała). Zależy mi na tym żeby były lekkie i ''oddychające''. Głównie buty biegowe spełniają te wymagania, a tu króluje jak widzę Salomon. Czy takie buty nadadzą się też na dłuższe wędrówki?
Wiem, że konstrukcja inna niż butów trekkingowych, ale może ktoś mądrzejszy podpowie czy próbować czy lepiej odpuścić i szukać trekkingowych (tu wybór jest mniejszy)?
Przymierzyłam kilka modeli i najbardziej pasowały mi te:
https://www.salomon.com/en-int/shop-emea...ery-w.html
Bardzo wygodne, ale zastanawiam się jak z przyczepnością i trwałością (jakoś nie mam przekonania do Salomona). Nie znalazłam żadnych opinii na ich temat.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez Jaga - 19-08-2019, 22:04
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: