To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
@nathaniel
wytłumaczę Ci na swoim przykładzie dlaczego choć śmieszy mnie niezmiernie dzisiejsza kategoryzacja wszystkiego co się da oby tylko wydoić klienta - do biegania po asfalcie, po terenie, po bieżni, do chodzenia, do grania w to czy tamto...
do rzeczy na przykładzie w.w. arcteryxów - bo są po prostu niesamowicie wygodne, bo mają świetną podeszwę, bo skoro są do biegania w terenie to powinny być (i są) dobrze amortyzowane zatem i do chodzenia się nadają, a w końcu jak wyjdę z psem i zechce mi się pobiegać to jak znalazł w przeciwieństwie do decathlonowych podejściówek. Do tego świetnie oddychające i wyglądające jeśli ma to dla kogoś jakiekolwiek znaczenie. Dla mnie to idealne buty na codzień, w których chodzę po mieście, biegam w terenie z psem a i parę dni właśnie w beskidzie w nich zrobiłem po 30km dziennie w błocie, piachu i skale. Do tego szeroka, stabilna podeszwa a nie jak w deca wąska piętka dyskwalifikująca je do czegoś szybszego niż marsz. Ale to moja ocena uwarunkowana stylem życia, anatomią, wagą, preferncjami. Dlatego możemy tu sobie gardłować a buty to nie kurtka czy portki, to tak indywidualna kwestia, że na nic porady co lepsze/wygodniejsze... :)
---
Edytowany: 2019-05-06 12:55:12

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez nowart - 06-05-2019, 11:51
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: