To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
''Takich butów, jakich szukasz jest masa na rynku, trudno polecić konkretny model, a jeśli nawet, to najpierw przymierz te buty.''
Póki co bardziej niż nad konkretnym modelem zastanawiam się nad typem buta, który sprawdzi się przy moich wymaganiach. Jestem zielony w temacie, pierwszy raz kupuję osobiście buty turystyczne. Ostatnio byłem w Neapolu w butach Nike, których używam na co dzień (https://link.do/KzI1o), (kilka dni temu chodziłem w nich też po lesie), a gdy się ochłodziło i padało, chodziłem w eleganckich skórzanych butach, zaś jesienią zdobyłem Wysoką, Sokolicę i Trzy Korony w starych niewygodnych butach trekkingowych, które kiedyś kupili mi rodzice. Postanowiłem w końcu to zmienić i kupić sobie normalne buty na wiosnę/lato, przewiewne, wygodne, do podróży po mieście, leśnych ścieżkach i czasem niskich gór. I gdybyś mógł wskazać mi kilka przykładowych modeli, które nadają się do tego typu aktywności, wiedziałbym już w jakim kierunku iść i co zacząć przymierzać. :)
Te Merrelle wydają się być solidne i nadawać się do lasu i w góry, ale czy podczas marszu po mieście kilka godzin dziennie taka twarda podeszwa i wysoka waga buta nie wpłynie negatywnie na komfort? Gdzieś czytałem, że w takich miejskich wyprawach w ciepłe dni dobrze spisują się buty biegowe, bo są lżejsze, bardziej przewiewne i dobrze amortyzują. Pytanie czy radzą sobie w lesie i niższych górach.
---
Edytowany: 2019-05-04 21:27:53

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez pazday - 04-05-2019, 20:16
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: