To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
@zjerzony
Ok rozumiem, w takim razie Scarpy odpadają. ''Ściorasz je na chodniku szybko, a w zamian masz co najwyżej lans.'' - tylko trochę mnie to zmieszało, bo przecież Merrelle maja podobną podeszwę, a mimo to polecono mi je tutaj. Więc jak to jest. Vibram nadaje się do chodzenia po mieście, czy nie?

A w decathonie co ciekawego dostanę na moje wymagania? :) Może jeszcze raz je podam i bardziej sprecyzuję. Buty mają służyć na ciepłe i gorące dni. Główne przeznaczenie to miasto i jakieś niewymagające leśne trasy. W mniejszym stopniu góry, ale też nie jakieś zaawansowane. Czyli po prostu buty na wiosnę/lato nastawione na turystykę miejską, które dadzą też radę w lesie i w niskich górach. To nie mają być buty na wymagające wypady w skaliste góry. Dlatego zastanawiam się też czy nie byłyby lepsze buty biegowe, które są np. lżejsze. Tylko czy dałyby radę w lesie i niskich górach..

@bax Na sandały mógłbym się skusić tylko wtedy, jeśli upał byłby naprawdę nieznośny i miałbym oprócz nich jeszcze buty kryte. Ale nie zamierzam kupować teraz dwóch par butów, tym bardziej, że planuję jeszcze kupno wyższych butów, ale to nie teraz. Tak więc zostanę jednak przy przewiewnych butach krytych. :)
---
Edytowany: 2019-05-04 19:18:52

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez pazday - 04-05-2019, 17:05
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: