To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
#21
Ys@, w jakich warunkach testowałaś Scarpa Mojito i jak się sprawdziły?

Poszukuję niskich butów trekingowych na upały, bo mam już dosyć męczenia stóp w wysokich z membraną. W weekend nawet w gorące dni jestem w stanie wytrzymać w moich wysokich Meindl'ach, ale na dwutygodniową codzienną wędrówkę nie mam już ich ochoty zabierać. Buty będą wykorzystywane głównie w dość łatwym terenie (ścieżki leśne, połoniny, polne drogi, czasem piargi, rzadziej skalisty teren). Zależy mi na dość sztywnej podeszwie, która jednak nie będzie się ślizgała na kamieniach (np. przy okazji przekraczania rzeki). Dobrze gdyby miały gumowy otok przynajmniej z przodu.

Czy Scarpa Mojito albo Zen się nadadzą? Bardziej przekonuje mnie model Zen, ale widzę, że Mojito są lżejsze, co też jest istotne.
A może Garmont Dragontail MNT? Lucke pisze, że mają dość sztywną podeszwę. Tylko ta cena :/
Jakieś podpowiedzi? Bo sama już nie wiem... :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez Jaga - 15-06-2015, 12:46
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: