To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
Cześć, trochę odswieżam temat, może ktoś ma nowe doświadczenia - noszę się z zakupem butów w Taterki od dobrego roku, zależy mi na dobrej przyczepności przy chodzeniu po szlaku jak i poza.

Wstępnie wytypowałem Inov-8 Trailroc oraz Inov-8 Rocklite. Dotychczas chodziłem w zwykłych butach do biegania, ale od stromego schodzenia szybko robiły się dziury na palcach. W tych modelach nie widzę jakiegoś specjalnego zabezpieczenia, nie mieliście takiego problemu? Biorę też pod uwagę Dynafity, myślę, że obie marki produkują buty których szukam, mam tylko problem z wybraniem odpowiedniego modelu, może ktoś podpowie. Stopa wąska Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez Undertone - 20-07-2021, 06:19
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: