To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
Jednak potrzebuję Waszej pomocy... Smile
Szukam podejściówek, może nie z definicji do "podchodzenia pod ścianę", tylko bardziej na typowe trekkingi w Tatrach (skały).
Wypróbowałem już Montury Dual Light - 47,5 i właśnie w/w La Sportiva TX Guide - również 47,5. Niestety oba okazały się za małe, a Guide'y do tego strasznie wąskie w palcach.

Co do rozmiaru już wiem w co celować (48/48,5) i czy przy przymierzaniu będzie ok czy nie, żeby od razu odesłać nieużywane, ale jak się ma szerokość?
Na teraz rozważam Garmont Dragontail LT i Scarpa Mescalito. Ma ktoś doświadczenie jak wypada w nich podeszwa i szerokość stopy? Do tego w Guide'ach też sam przód podeszwy, o czym wspominał @gavagai, jednak jest nie dla mnie - po prostu jest za chudy i za bardzo czuć kamienie.

Ostatecznie zamówię oba modele i jeden zwrócę, ale chętnie dowiem się czegoś od kogoś już doświadczonego z tymi modelami (Garmont Dragontail LT i Scarpa Mescalito) Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez adaś_niezgódka - 15-09-2020, 11:32
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: