To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
(08-08-2020, 11:25)ludz napisał(a): @gavagai: z ciekawości, rozważałeś też TX2? Jeśli tak, to co przeważyło?
Kilka rzeczy. Po pierwsze - miałem okazje kupić Guidy w okazyjnej cenie (nowe, z paragonem, praktycznie nieużywane, z tzw. drugiej ręki (stopy?)). Po drugie, może ważniejsze, podeszwa - wolę mieć solidny bieżnik na pięcie - taki solidny bieżnik daje mi lepsze samopoczucie na połogich półeczkach zasypanych drobnym wapiennym żwirkiem/kamieniem. Podeszwa, tj. w niej bieżnik, w TX2 jest trochę zbyt skąpa Wink Również, ale to już kwestia mniej ważna, czubek/nosek buta - w Guidach jest on dość wąski, wydaje mi się (bo nie miałem TX2 na stopach, więc trudno mi to z pełnym przekonaniem wyrokować) bardziej pro-wspinaczkowy. Guidach wspinałem się na krótkich jedynie odcinkach (prowadzenie do III, ale myślę, że na pewnych drogach spokojnie mógłbym w nich prowadzić i na trudniejszych odcinkach), naprawdę fajnie się sprawdzały. To co mnie zaskoczyło - w porównaniu do Boulderów - to chyba jednak lepsza podeszwa. Mam nadzieję to jeszcze w tym sezonie sprawdzić, bo ostatni tydzień w Alpach ze względu na pogodę był wspinaczkowo stracony i czuję się niewyszumiany Wink Byle tylko sytuacja epidemiczna się nie pogorszyła, bo znowu Słoweńcy zabronią mieszkańcom Polski przyjazdu... Myślałem, że będzie okazja już za 2 tygodnie: kupiłem tani bilet w LOT (za 350 zł w obydwie strony), ale LOT mi odwołał loty Sad Ech, co za rok...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez gavagai - 08-08-2020, 13:16
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: