To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Czapka Kwark \Profil\ Wind Pro + Power Stretch Pro 020288
#15
A swoją drogą - a propos tych paneli z materiału bardziej wiatroszczelnego - moim zdaniem lepszym pomysłem jest, kiedy ów materiał jest nie tyle na bokach, chroniąc uszy, co z przodu na czole. Trochę to oczywiście nie współgra z tym, że pocimy się głównie na czole a materiał wiatroszczelny gorzej odparowuje pot, ale (1) i tak zwykle na wysokości uszu materiał w czapce jest trochę grubszy, więc zapewnia dodatkowa ochronę, (2) zimny wiatr na czoło i zatoki bardziej poniewiera niz na uszy. ja w każdym razie, kiedy np. mam zamiar biegać, tym samym narażać czoło na ''prucie'' powietrza, zabieram czapkę z panelem przeciwwiatrowym z przodu, lżejsze zostawiając sobie na sytuacje, w których mogę np. docieplić głowę kapturem lub kaskiem.
---
Edytowany: 2014-01-31 20:41:08
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Czapka Kwark \Profil\ Wind Pro + Power Stretch Pro 020288 - przez gavagai - 31-01-2014, 20:39

Skocz do: