To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Czapka Kwark \Profil\ Wind Pro + Power Stretch Pro 020288
#7
Radku mogłem się pomylić, ale byłby to błąd przy zakupie - staram się zaraz ,,po'' wpisywać rzeczy do szafy - nazwa + data.
Pogrzebałem w ,,koszyczku'' paragonowym. Znalazłem.
Czapkę kupiłem w sklepie Strefa Gór z Wrocławia pod taką nazwą jak napisałem - Patchwork - za cenę 40 zł. (ledwie widoczne bo blaknie ale jeszcze czytelne). Ale znalazłem też tekturowy kartonik od Kwarka z zaznaczonym długopisem rozmiarem L/XL oraz dwie małe ,,tekturki'' od Polarteca jedna z napisem PS a druga właśnie Wind Pro.
Więc coś jest na rzeczy. Jak Kasia potwierdzi to zmienię oczywiście w recenzji. Porządek w aktach musi być ;)
P.S. zrobiłem teraz ,,przechuchy'' i w porównaniu do Kwande to ,,ażur'', do Polarisa od Hi-Teca też słabo, jest lepiej do Polartec 300 Classic ale też d. nie urywa. Tak, tak w oczach naszych rodzin od dawna uchodimy za dewiantów. Bo jak nazwać starego chłopa, który o pierwszej w nocy otwiera szafę i dmucha w kurtki ;)

P.S.2 na szarym kartoniku Kwarka przy rozmiarze L/XL jest też podane 56 cm. Zmierzyłem obw. głowy centymetrem i wychodzi 56 cm. Czyli rozmiar wybrałem idealnie :)

P.S.3 Człowiekiem roku zostanie SuperBarto. Tylko na razie nie może bo strajkuje.

P.S.4 Cholera Radek, teraz nie usnę (przez Ciebie draniu ) - jak nic kupiłem podróbkę ;)
Idę się przejść - oczywiście w czapce Kwarka.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Czapka Kwark \Profil\ Wind Pro + Power Stretch Pro 020288 - przez PRS - 30-01-2014, 01:15

Skocz do: