To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


31 zlot, Tatry, dol. Chochołowska 21-23.03
PRS, w Polskimbusie wystarczy, że zapamiętasz dwie pierwsze grupy cyfr (czyli łącznie sześć) - kolejne to: data-alfanumeryczny symbol linii-godzina wyjazdu-skąd-dokąd. Biletu nie musisz mieć ani na papierze, ani w komórce, wystarczy w pamięci.
Byłem w Chochochocho, pogoda była jak drut, warunki wspaniałe (choć może nie na ski-tury), raki przydatne bardziej niżej, w dolinkach (np. przejście przez przeł. Iwaniacką bez raków to naprawdę wyzwanie!) niż wyżej, gdzie w sumie śniegu już bardzo mało. Czekan w sumie był zbędnym obciążeniem, natomiast w rakach popylało się bajkowo. Teraz pogoda się popsuła, pewnie jutro zrobi się znowu lawinowa 2., ale mam nadzieję, że do zlotu znowu zagrożenie spadnie a warunki zrobią się słoneczne lub przynajmniej bezwietrzne:)
Jeszcze nie wiem, kiedy wyruszę, chciałbym w środę być już na miejscu, niemniej prognozy są do piątku takie http://tiny.pl/qlszq , że nie wiem, czy będę kombinował i czy po prostu nie popracuję w piątek jak należy a na zlocie stawię się w sobotę. Jeśli to drugie, wyląduję Polskimbusem rano w Zakopcu a jeśli warunki będą OK, to od rana będę szedł Kościeliską, dalej na Ornak, Starorobociański i przez Trzydniowiański do Chocho - będę pewnie na 15.
EDIT: chyba jednak przestanę kombinować, bo prognozy nie zachęcają - po słowackiej stronie ogłosili nawet lawinową 3. a pewnie przy takich warunkach (śnieg i wiatr) to i u nas myślę jutro ogłoszą podobnie :( W takim zaś wypadku pewnie do piątku warunki będą w najlepszym wypadku średnie. Toteż kupuję bilet na piątek. Będę w sobotę. Do zobaczenia!:)
---
Edytowany: 2014-03-16 12:02:19
-------------------------------------------
gavagai.ngt.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:31 zlot, Tatry, dol. Chochołowska 21-23.03 - przez Kazik9 - 07-03-2014, 13:09
RE:31 zlot, Tatry, dol. Chochołowska 21-23.03 - przez gavagai - 15-03-2014, 12:43
RE:31 zlot, Tatry, dol. Chochołowska 21-23.03 - przez Kazik9 - 24-03-2014, 01:05
RE:31 zlot, Tatry, dol. Chochołowska 21-23.03 - przez Kazik9 - 26-03-2014, 23:05

Skocz do: