To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Brubeck Thermo - komplet bielizny termicznej
#8
Mam dokładnie ten sam zestaw, kupiony ze względu na cenę (99 zł w promocji za całość) i dość pochlebne opinie...
O ile do góry raczej nie mam zastrzeżeń (jedyna rzecz - końcówki rękawów i ściągacze są dla mnie lekko za luźne i przedostaje się tamtędy chłodne powietrze w czasie ruchu), o tyle leginsy noszę dlatego, że aktualnie nie mam lepszych;)
Getry mają bardzo wysoki stan i niestety w biodrach i tuż pod talią mają odrobinę za dużo luzu. Kolana natomiast, wydaje mi się, że nie są zbyt dobrze wyprofilowane - dość ciężko o zupełnie swobodne ich zgięcie - mam wrażenie, że wstawiono tam po prostu za mało materiału.. Getry są też stosunkowo krótkie - nie mam jakichś szalenie długich nóg, a przydałoby się te 5 cm więcej (rozmiar M, mam 170 cm wzrostu). Mam wrażenie, że moje stare getry Brubecka (nie pamiętam modelu) były lepiej dopasowane i zapewniały większą swobodę ruchu...
Moja wina, że mając w pamięci stare getry, nowy komplet kupiłam w ciemno - najlepiej po prostu przymierzyć - może komuś akurat pasować będą idealnie:)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Brubeck Thermo - komplet bielizny termicznej - przez assemblage - 23-01-2014, 16:30

Skocz do: