To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt
#32
Wytrzeźwiałem (chyba) :)
Baaaardzo ciężki dzien :(


ale słowa podtrzymuję(mogę wpłacić zadeklarowaną kwotę na ''fundusz'' ngtu który zostanie wykorzystany zgodnie z decyzją ''ogółu/adminów''

Wiem że są różnego rodzaju fundacje na które można wpłacić kase itp, ale NGT jest specyficzną formą, z tego co rozumiem główną ideą jest dzielenie się wiedzą, przez te lata NGT(pierwsze konto miałem tu baaaardzo dawno) stworzył bardzo ciekawą społeczność, która ciągle się rozwija, być może jednym z kolejnych etapów może być coś co będzie wspierało ''górołazów/podróżników''(tak jak np wspiera ludzi gór w potrzebie (vide płuca dla Justyny)
Akcje typu Nanga Dream na pewno mają łatwiej ze względu na medialność, ale akcja typu chce jechac w Gorgany i zrobić coś ciekawego (nie wiem co ) ale brak mi kuchenki/śpiwora kasy na podróż już trudniej, wiem że to baardzo cięzki temat, ale może ...


Jeśli admini uważają że jest to bez sensu (bo tak też być może-zazwyczaj gdzie w grę wchodzą pieniądze (w jakiejkolwiek postaci) jest znacznie trudniej niż czysta bezinteresowna pomoc ''słowna) niech wywalą moje posty W sumie gdbym mógł poprosić o wywalenie tego z deklaracją kwoty.. (nie chciałbym aby była gdzies informacja ze ktos dał ileś tam-choć podtrzymuje tą kwote- wolałbym aby na forum nie było podane ile - taka drobna anonimowość

Idę trzeźwieć dalej...


PS. Alkohol szkodzi :) (bardzo)
-------------------------------------------
Marcin

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt - przez Martin7 - 01-01-2014, 21:04

Skocz do: