To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt
#20
To ja tak dopisze tylko (jako niezbyt aktywny uczestnik forum) że być może dobrym pomysłem było by zorganizowanie takiej ''wypożyczalni NGTu''
Tak jak pisał radziq, dużo osób ma sprzęt a nie ma już czasu (niestety ostatnim czasy należę do tej grupy), a ta druga (czy pierwsza) grupa, co chce coś zrobić/zobaczyć itp nie ma sprzętu(podobno zazwyczaj starczają chęci, ale nie zawsze). MOże dało by rade jakoś zorganizować coś takiego ? np. dla zaufanych (cokolwiek to znaczy) członków NGT można by zrobić coś takiego jak dla Sołtysa (sam chętnie podzielę się (w sensie wypożyczenia) swoim sprzętem-tak jak miało to miejsce w przypadku Łukasza/Sołtysa). Sam nie mogę to chociaż pomogę innym (kiedyś to chyba był ''mecenat''-brzydkie słowo :) )
Nie wiem czy mnie rozumiecie :) w końcu Sylwester mamy:)


Aaa i toz tytułu: '' w zamian za'', to np dla mnie super sprawą są zdjęcia (muszę poprosić Łukasza o jakieś :)
Z Noworocznymi Pozdrowieniami
Marcin
-------------------------------------------
Marcin

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt - przez Martin7 - 31-12-2013, 18:56

Skocz do: