To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt
#1
Drodzy Forumowicze,

Świat jest dziwny. Jest tak, że jak ktoś ma dużo czasu na wyjazdy, to ma też najczęściej mało kasy na sprzęt. Z kolei jak ktoś ma dużo sprzętu, to ma mało czasu, żeby go porządnie przetestować. Te dwie rzeczy w jednym ciele pogodzić ciężko...

A że lubię przelewać z pustego w puste, tak, żeby zrobiło się nagle pełno, więc założę wątek wyrównujący nierównowagi w przyrodzie!

Dlaczego oddzielny wątek? Bo imo mamy wyjątkowego forumowicza, który na taki wątek zasługuje. Bo ten forumowicz dał forum już od siebie tak dużo, że zasługuje na docenienie. A łatwo może dać jeszcze więcej, wystarczy mu trochę pomóc, przelewając z pustego w pełne.

Mamy takiego forumowicza, który przytłaczającą większość z ostatnich 3 lat spędził w podróży, znamy go ze zlotów, recenzji albo bloga. Łukasz znalazł ostatnio śpiwór zimowy, który pożyczył od jednego z forumowiczów, przez wątek sprzedam, oddam, poszukuję.. Ale może ktoś z Was zna blisko firmę, która mogła by mu pomóc sprzętowo? Może zniżka? Może pomoc w zakupie z zagranicy? A może zwyczajnie pomoc w znalezieniu odpowiedniego szpeju?

Łukasz jest skromnym ascetą, nie potrzebuje wiele i nie lubi się prosić. Za to daje wszystkim dużo i to za darmo, pisząc skwapliwie bloga, czy recenzje sprzętowe na ngt. Nie ukrywam, że jestem fanem jego bloga, lubię go poczytać i sobie pewne sprawy dzięki niemu przemyśleć. Nie ukrywam, że już Łukaszowi oddałem co mogłem i dalej czuję się jego dłużnikiem.

Łukasz jest wysokim gościem, ze stopą tak dużą, że ciężko znaleźć na niego but w Polsce...

Myślę, że możemy zawrzeć z nim umowę barterową, zalegający w naszych szafach szpej, możemy wymienić na wątek testowy/recenzję. Sołtys, mogę robić za Twoją sekretarkę, tylko, że ja też nie wiem, czego Ty tak w sumie potrzebujesz ;-)

Krótkie referencje sołtysa
http://ngt.pl/?p=reviewsUser&iUser=873
http://www.lukaszsupergan.com/
---
Edytowany: 2013-12-31 12:59:04
-------------------------------------------
Powodzenia na szklaku!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Help pożycze/potrzebuje / Sołtys skompletował sprzęt - przez radziq - 31-12-2013, 12:34

Skocz do: