To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
Mi przy doborze sprzętu do warunków pomaga arkusz kalkulacyjny. Gdy kupuje jakiś nowy element ekwipunku, czy odzież outdoorową to staram się zważyć i wprowadzić w arkusz. Arkusz jest tak skonstruowany, że pokazuje cały mój sprzęt z wagą poszczególnych elementów, natomiast ja wprowadzam ilość poszczególnych rzeczy i czy zabieram je czy nie, oraz czy będę miał to na sobie czy w plecaku. Arkusz sam sumuje wagę plecaka, wagę rzeczy na sobie, wagę suchego prowiantu. Ten arkusz na początku kiedy zacząłem poważnie podchodzić do redukcji masy i zbędnych rzeczy bardzo mi pomógł. teraz operuje już swoimi utartymi zestawami na lato i zimę tylko nieznacznie je modyfikując, natomiast przed poważniejszymi wyjazdami cały czas z nim pracuje.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Szymek12 - 16-10-2015, 07:51

Skocz do: