To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
A propos kalorii...
Raz zabrałem w góry zimą pulsometr. No i przelicznik kalorii w nim jest. Najcięższy dzień - przez 9h marszu z torowaniem w śniegu w 8 osób, a więc nie aż tak ciężko jak samotnie, licznik wykazał mi 5200 kcal. I jakieś 800m pod górę. Przy tego rodzaju wysiłku przyspieszony metabolizm trwa jeszcze parę godzin po skończeniu wysiłku. Nie mnie oceniać ile tam poszło jeszcze kcal. Szacuję, że wydatek dzienny wyniósł ze 7000. Nie najem się dzienną racją 1500kcal :-)

Arni, zapomniałeś doliczyć opakowania do 13kg jedzenia :-) Niech to będą i duże worki zbiorcze, typu reklamówka na musli (gdzie już to widzieliśmy? ;-) ) ale zawsze to coś waży. Więc samego jedzenia pewnie z 12.5kg.

PRS, czego jesteś przeciwieństwem? Że jesz jak wróbelek, chodzisz po górach i nie tracisz wagi? 50%ludzi tak ma? A może nie liczą ile jedzą? Taka niewinna tabliczka czekolady... Zjeść w 10 min to nie problem :-) Atu jakieś 570kcal. Batonik po obiedzie? 350 kcal.
---
Edytowany: 2015-10-15 09:36:53

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Zbynek Ltd. - 15-10-2015, 08:29

Skocz do: