To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#93
Bo widzisz, jak się czyta taki wątek tasiemiec jak ten czy jemu podobne, to dochodzi się do wniosku, że jak ma się plecak cięższy niż 10kg to dostaje się zakaz chodzenia, nie jest się cool i trendy. Przecież to bzdura jakaś. Na ostatnim wyjeździe użyłem przynajmniej 95% z 15kg zabranego sprzętu i odzieży, ale mimo to plecak ważył w maksie z wodą ok. 35kg i miał objętość wagonu. Czy nie byłem F&L przekraczając magiczną granicę 10kg? Uważam że byłem, ale patrzę na to z perspektywy tego jednego wyjazdu. I teraz dochodzimy do sedna i sensu dyskusji właśnie, którą można zakończyć już tym zdaniem:
''... nie to co ogół uznaje za konieczne, ale co ty uznajesz za niezbędne do tego aby wyjazd był komfortowy i bezpieczny. Ale nic ponad to.''

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Arni - 12-10-2015, 18:25

Skocz do: