To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#79
Ten plecak ma 45l i musiał pomieścić prowiant na 10 dni bo nie było możliwości, schodzenia po zaopatrzenia (trekking Norwegia 2013) Pomimo tego w moim odczuciu był Lekki i dzięki temu miałem wiele przyjemności z tej wyprawy poza tym czułem się bezpiecznie i przygotowany na to co może mnie spotkać. To oto chyba chodzi F&L.

P.S. twoja wypowiedz w moim odczuciu ociera się o złośliwość

@jachol ,,wydawało mi sie ze pare mam i wytrwnowany jestem :)
Mój plecak ważył duzo mniej niż jego''
No widzisz całe szczęście że miałeś lekki plecak bo przy takiej słabej kondycji .... wydawalo Ci sie :))) na trawwes Islandi tez zabrał byś 16l plecak ???


---
Edytowany: 2013-12-24 12:06:37 Rzeczywiste o jedno słowo za dużo. Sorki. chodziło mi tylko o to że jeśli ktoś decyduje się na:
''Trawers aguille de entreves w masywie mt blanc
Wybitna iglica skalno lodowa z podejściem i zejsciem lodowcem pod koniec października
Technicznie droga nietrudna ale wymagająca pełnego wachlarza umiejętności alpinisty
Bardzo popularna i uczęszczana przez przewodników w otylymi klientami ;) cała droga bardzo eksponowana z jednym miejscem za 5a
Dosłownie przebieglismy ja przy pogarsAjacej sie pogodzie'' i nie zabiera z sobą chociażby latarki to ociera się to o głupotę.
Polecam lektutę.

http://andrewskurka.com/2012/stupid-ligh...or-better/
---
Edytowany: 2013-12-24 13:46:44
---
Edytowany: 2013-12-24 14:11:40
-------------------------------------------
Szymon

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Szymek12 - 24-12-2013, 11:51

Skocz do: